ساعت سانسور سرگرمی کارتون سرگرمی بیا تو بخندیم

ساعت: سانسور سرگرمی کارتون سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار حوادث کشف ۱۲۰ کیلو حشیش در منزل قاچاقچی حرفه ای

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۱۲۰ کیلوگرم حشیش در منزل قاچاقچی حرفه‌ای موادمخدر در یک عملیات یکسان انتظامی خبر داد.

کشف ۱۲۰ کیلو حشیش در منزل قاچاقچی حرفه ای

عبارات مهم : انتظامی

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۱۲۰ کیلوگرم حشیش در منزل قاچاقچی حرفه ای موادمخدر در یک عملیات یکسان انتظامی خبر داد.

به گزارش میزان، جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۱۲۰ کیلوگرم حشیش در منزل قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر در یک عملیات یکسان انتظامی خبر داد.

سرهنگ عبداله حسنی اظهار داشت: در پی تلاش مستمر و اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر در استان کرمان شناسایی شد.

کشف ۱۲۰ کیلو حشیش در منزل قاچاقچی حرفه ای

به گفته این مسئول انتظامی متهم قصد انتقال محموله سنگین مواد افیونی به پایتخت کشور عزیزمان ایران را داشت که این اطلاعات در اختیار پلیس کرمان قرار داده شد و عملیات دستگیری سوداگر فوت طرح ریزی شد.

این مسئول انتظامی به هدایت کامل اطلاعاتی این ماموریت از سوی پلیس مبارزه با موادمخدر سمنان اشاره و اضافه کرد: عملیات دستگیری متهم عصر دیروز با حضور ماموران انتظامی در محل اختفای این قاچاقچی سابقه دار اجرا شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۱۲۰ کیلوگرم حشیش در منزل قاچاقچی حرفه‌ای موادمخدر در یک عملیات یکسان انتظامی خبر داد.

وی از دستگیری متهم و کشف ۱۲۰ کیلوگرم حشیش در منزل وی خبر داد و گفت: محموله توقیفی آماده بارگیری و انتقال به پایتخت بود.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان آسیب های متعدد مواد مخدر از جمله اعتیاد را ریشه بسیاری از جرایم دانست و تاکید کرد: بدون تردید ریشه کنی این معضل نیازمند آن است که همه دستگاه ها، نهاد ها و اقشار اجتماع فعالانه و دلسوزانه پای کار بیایند.

واژه های کلیدی: انتظامی | دستگیری | قاچاقچی | استان کرمان | مبارزه با موادمخدر | فرمانده انتظامی استان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz