ساعت سانسور سرگرمی کارتون سرگرمی بیا تو بخندیم

ساعت: سانسور سرگرمی کارتون سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اعلام نامزدهای مراسم خوش حالی منزل سینما

به گزارش ایسنا، علی نصیریان مدیر بیستمین مراسم خوش حالی بزرگ سینمای ایران، فهرست نامزدهای این مناسبت را که بر اساس آراء داوران گزینش شده است اند به ترتیب حروف

اعلام نامزدهای مراسم خوش حالی منزل سینما

اعلام نامزدهای مراسم خوش حالی منزل سینما

عبارات مهم : تاریخ

نامزدهای بیستمین مراسم خوش حالی بزرگ سینمای کشور عزیزمان ایران اعلام شدند.

به گزارش ایسنا، علی نصیریان مدیر بیستمین مراسم خوش حالی بزرگ سینمای ایران، فهرست نامزدهای این مناسبت را که بر اساس آراء داوران گزینش شده است اند به ترتیب حروف الفبا (نام فیلم) به شرح زیر اعلام کرد:

بهترین فیلم:
۱-علی جلیلوند جهت فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

۲-محمد خزاعی جهت فیلم «به وقت شام»

۳-مانی حقیقی جهت فیلم «خوک»

۴-رضا درمیشیان جهت فیلم «عصبانی نیستم»

۵-جهانگیر کوثری جهت فیلم «فراری»

بهترین کارگردانی:
۱-اصغر یوسفی نژاد جهت فیلم «ائو» (خانه)

۲-وحید جلیلوند جهت فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

۳-ابراهیم حاتمی کیا جهت فیلم «به وقت شام»

۴-فریدون جیرانی جهت فیلم «خفه گی»

۵-مانی حقیقی جهت فیلم «خوک»

۶-رضا درمیشیان جهت فیلم «عصبانی نیستم»

بهترین فیلمنامه:
۱-علی زرنگار و وحید جلیلوند جهت فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

۲-رضا مقصودی و افرا جورابلو جهت فیلم «خجالت نکش»

۳-مانی حقیقی جهت فیلم «خوک»

۴-فرید مصطفوی و ابوالحسن داودی جهت فیلم «زادبوم»

۵-امیر عربی جهت فیلم «سارا و آیدا»

۶-رضا درمیشیان جهت فیلم «عصبانی نیستم»

بهترین فیلمبرداری:
۱-پیمان شادمان فر جهت فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

۲-مسعود سلامی جهت فیلم « خفه گی»

۳-داود امیری جهت فیلم «دلم می خواد»

۴-فرشاد محمدی جهت فیلم «قاتل اهلی»

۵-بهرام بدخشانی جهت فیلم «نگار»

بهترین تدوین:
۱-مهرداد خوشبخت جهت فیلم «به وقت شام»

۲-محمدرضا موئینی و هدا موئینی جهت فیلم «بیست و یک روز بعد»

۳-بهرام دهقانی جهت فیلم «خفه گی»

۴-احمد مرادپور جهت فیلم «سارا و آیدا»

۵-حسن حسندوست جهت فیلم «فراری»

۶-بهرام دهقانی جهت فیلم «نگار»

بهترین بازیگر نقش اول زن:
۱- محدثه حیرت جهت فیلم «ائو» (خانه)

۲- شبنم مقدمی جهت فیلم «خجالت نکش»

۳- الناز شاکردوست جهت فیلم «خفه گی»

۴- فرشته حسینی جهت فیلم «رفتن»

۵- غزل شاکری جهت فیلم «سارا و آیدا»

۶- زهرا داودنژاد جهت فیلم «شماره ۱۷ سهیلا»

بهترین بازیگر نقش اول مرد:
۱- امیر آقایی جهت فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

۲- نوید محمد زاده جهت فیلم «خفه گی»

۳- حسن معجونی جهت فیلم «خوک»

۴- حامد بهداد جهت فیلم «سد معبر»

۵- نوید محمدزاده جهت فیلم «عصبانی نیستم»

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:
۱-زکیه بهبهانی جهت فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

۲-پانته آ پناهی ها جهت فیلم «جشن دلتنگی»

۳-لیلی رشیدی جهت فیلم «خوک»

۴-پگاه آهنگرانی جهت فیلم «سارا و آیدا»

۵-مهتاب کرامتی جهت فیلم «ناخواسته»

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:
۱-فرید سجادی حسینی جهت فیلم «ایتالیا، ایتالیا»

۲-نوید محمد زاده جهت فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

۳-اکبر زنجانپور جهت فیلم «پل خواب»

۴-مسعود کرامتی جهت فیلم «چهار راه استانبول»

۵-نادر فلاح جهت فیلم «سد معبر»

۶-بهرام افشاری جهت فیلم «کارگر راحت نیازمندیم»

بهترین موسیقی فیلم:
۱-آرمان موسی پور جهت فیلم «چهار راه استانبول»

۲-کارن همایونفر جهت فیلم «خفه گی»

۳-پیمان یزدانیان جهت فیلم «خوک»

۴-ستار اورکی جهت فیلم «فیلشاه»

۵-بهزاد عبدی جهت فیلم «قاتل اهلی»

۶-امیر معینی جهت فیلم «ملی و راه های نرفته»

بهترین طراحی صحنه:
۱-محسن نصراللهی جهت فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

۲- کامیاب امین عشایری جهت فیلم «بیست و یک روز بعد»

۳-حجت اشتری جهت فیلم «سد معبر»

۴-کیوان مقدم جهت فیلم «مالاریا»

۵-امیر اثباتی جهت فیلم «هجوم»

بهترین طراحی لباس:
۱-سارا سمیعی جهت فیلم «اسرافیل»

۲-کامیاب امین عشایری جهت فیلم «بیست و یک روز بعد»

۳-نازنین خزائی جهت فیلم «تابستان داغ»

۴-نگار نعمتی جهت فیلم «خوک»

۵-امیر اثباتی جهت فیلم «هجوم»

بهترین صدابرداری:
۱-جهانگیر میرشکاری و مهدی ابراهیم زاده جهت فیلم «اسرافیل»

۲-امین میرشکاری جهت فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

۳-طاهر پیشوایی جهت فیلم «به وقت شام»

۴-رشید دانشمند جهت فیلم «پل خواب»

۵-پرویز آبنار جهت فیلم «فراری»

بهترین صداگذاری:
۱-علیرضا علویان جهت فیلم «به وقت شام»

۲-محمود موسوی نژاد جهت فیلم «جشن دلتنگی»

۳-آرش قاسمی جهت فیلم «حریم شخصی»

۴-امیر حسین قاسمی جهت فیلم «خوک»

۵-محمدرضا دلپاک جهت فیلم «عصبانی نیستم»

بهترین صورت پردازی:
۱-محسن ملکی جهت فیلم «آپاندیس»

۲-عبدالله اسکندری جهت فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء»

۳-عباس عباسی جهت فیلم «چهار راه استانبول»

۴-مهرداد میرکیانی جهت فیلم «خوک»

۵-نوید فرح مرزی جهت فیلم «مصادره»

بهترین جلوه های میدانی:
۱-حمید رسولیان جهت فیلم «اشنوگل»

۲-محسن روزبهانی جهت فیلم «به وقت شام»

۳-آرش آقابیگ جهت فیلم «خفه گی»

۴-ایمان کرمیان جهت فیلم «خوک»

۵-عباس شوقی جهت فیلم «سوگ»

بهترین جلوه های بصری:
۱-سید هادی اسلامی جهت فیلم «به وقت شام»

۲-فرید ناظرفصیحی جهت فیلم «چهار راه استانبول»

۳-بهنام خاکسار جهت فیلم «سارا و آیدا»

۴-امیر ولیخانی جهت فیلم «شکلاتی»

متعاقبا نامزدهای بخش های فیلم کوتاه، انیمیشن و مستند طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

واژه های کلیدی: تاریخ | بازیگر | بهترین | استانبول | استانبول | بهترین فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz