ساعت سانسور سرگرمی کارتون سرگرمی بیا تو بخندیم

ساعت: سانسور سرگرمی کارتون سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهارباغ تا آخر مرداد پیاده‌راه می‌شود

شهردار اصفهان گفت: تا قبل از برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان که شهریورماه در اصفهان برگزار می شود، بخش زیادی از پیاده راه سازی چهارباغ انجام و

چهارباغ تا آخر مرداد پیاده‌راه می‌شود

چهارباغ تا آخر مرداد پیاده راه می شود

عبارات مهم : پروژه

شهردار اصفهان گفت: تا قبل از برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان که شهریورماه در اصفهان برگزار می شود، بخش زیادی از پیاده راه سازی چهارباغ انجام و فضای خوبی در اختیار مردم قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا، قدرت الله نوروزی اظهارکرد: در آینده ای نزدیک کلنگ احداث پروژه پل شهید اردستانی واقع در اتوبان فرودگاه به زمین می خورد تا با احداث آن گره ترافیکی شمال شرق شهر اصفهان باز شود.

وی افزود: به زودی فاز سوم خط اول قطار شهری که در اسفندماه سال گذشته با تلاش شبانه روزی نیروهای قطار شهری به آخر رسید و به صورت موقت مورد بهره برداری قرار گرفت، با حضور یکی از مقامات ارشد کشوری به صورت رسمی افتتاح می شود.

شهردار اصفهان ادامه داد: عملیات عمرانی خط دوم قطار شهری اصفهان حدفاصل زینبیه تا خمینی شهر شروع شده است و تاکنون روند انجام فعالیت ها خوب بوده است.

نوروزی با اشاره به پیشرفت پروژه های عمرانی شهر اظهارکرد: یکی از پروژه های مهم شهر که می تواند تاثیر زیادی در بخش گردشگری و سپری کردن اوقات فراغت شهروندان داشته باشد، «پیاده راه سازی چهارباغ عباسی» است.

وی ابراز امیدواری کرد: تا قبل از برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان که شهریورماه در اصفهان برگزار می شود، بخش زیادی از پیاده راه سازی چهارباغ انجام و فضای خوبی در اختیار مردم قرار گیرد.

شهردار اصفهان با بیان اینکه در جهت توسعه زیرساخت های فرهنگی شهر نیز کارها خوبی در حال انجام است تا زمینه نشاط اجتماعی هر چه زیاد مردم فراهم شود، تصریح کرد: در نظر داریم ساخت پردیس سینمایی ساحل در میدان انقلاب که از آذر ماه سال گذشته شروع شده است را تا آخر مردادماه امسال به اتمام برسانیم.

چهارباغ تا آخر مرداد پیاده‌راه می‌شود

واژه های کلیدی: پروژه | شهردار | نوروزی | اصفهان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz