ساعت سانسور سرگرمی کارتون سرگرمی بیا تو بخندیم

ساعت: سانسور سرگرمی کارتون سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دست خالی منصوریان برابر گل‌گهر

استقلال درحالی به مصاف گل گهر می‌رود که شاید ۱۱ بازیکن خود را برابر این تیم به همراه نداشته باشد. 

دست خالی منصوریان برابر گل‌گهر

دست خالی منصوریان برابر گل گهر

عبارات مهم : ایران

استقلال درحالی به مصاف گل گهر می رود که شاید ۱۱ بازیکن خود را برابر این تیم به همراه نداشته باشد.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال استقلال جمعه در چارچوب مسابقه های جام حذفی فوتبال کشور عزیزمان ایران به مصاف تیم گل گهر سیرجان می رود. موج مصدومیت های بازیکنان استقلال باعث شده است دست علیرضا منصوریان در مصاف با گل گهر بیش از پیش خالی باشد. از طرفی آبی های پایتخت نمی توانند از موفقیت در جام حذفی چشم پوشی کنند.

دست خالی منصوریان برابر گل‌گهر

در استقلال، مجید حسینی، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، پژمان منتظری، داریوش شجاعیان و سجاد شهباززاده شش بازیکنی هستند که با مصدومیت روبه رو هستند همچنین جابر انصاری هم شرایطش به طور دقیق مشخص نیست. از طرفی استقلال چهار ملی پوش هم دارد. یعنی نورافکن، چشمی، وریا غفوری و سرور جپارف بازیکنانی هستند که در اردوی تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و ازبکستان حاضرند و با توجه به حضور چشمی و جپارف در ترکیب تیم ملی کشورشان در روز سه شنبه، شاید منصوریان قید استفاده از آنها را بزند. توصیه دیگر این است که ظاهرا کی روش از مربیان کلوب ها خواسته ملی پوشان خود را در جام حذفی به بازی نگیرند و اگر منصوریان این درخواست را اجابت کند، غایبان استقلال برابر گل گهر ۱۱ نفر خواهد بود.

بنابراین استقلال درحالی برابر گل گهر به میدان می رود که ترکیب این تیم که همواره با عوض کردن روبه رو بود، تقریبا قابل آینده نگری است.

استقلال درحالی به مصاف گل گهر می‌رود که شاید ۱۱ بازیکن خود را برابر این تیم به همراه نداشته باشد. 

دیدار استقلال و گل گهر به لحاظ نتیجه می تواند در آینده کاری منصوریان در جمع آبی های پایتخت تاثیر گذار باشد و باید دید سرمربی جوان آبی ها می تواند خود و تیمش را از گردنه پیش رو با موفقیت عبور دهد یا نه.

واژه های کلیدی: ایران | استقلال | مصدومیت | استقلال | منصوریان | علیرضا منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz