ساعت سانسور سرگرمی کارتون سرگرمی بیا تو بخندیم

ساعت: سانسور سرگرمی کارتون سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیکه در نشست خبری گریه کرد!

مدافع بارسلونا در نشست خبری بعد از پرسش راجع به رفراندام و واکنش‌ها پلیس اسپانیا با مردم کاتالونیا گریست.

پیکه در نشست خبری گریه کرد!

پیکه در نشست خبری گریه کرد!

عبارات مهم : پالماس

مدافع بارسلونا در نشست خبری بعد از پرسش راجع به رفراندام و واکنش‌ها پلیس اسپانیا با مردم کاتالونیا گریست.

به گزارش ایسنا، به نقل از آس، جرارد پیکه بعد از پیروزی سه بر صفر بارسلونا برابر لاس پالماس در نشست خبری حاضر شد و هنگام پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران گریست. مدافع بارسلونا گفت: هیئت مدیره کلوب بارسلونا تلاش کرد بازی را به هر نحوی که شده است هست، لغو کند. میان بازیکنان و کلوب بحث به وجود آمد و در نهایت پذیرفتیم که بازی کنیم. بازی کردن بدون تماشاگر خیلی سخت هست. بعد از اتفاق به وجود آمده در بارسلونا (درگیری پلیس با رای دهندگان همه پرسی استقلال کاتالونیا) بدترین تجربه حرفه ای خود را در این شب گذراندم. روز مشکل بود. خانواده، کودک و پیرمرد و پیرزن ها حضور داشتند که پلیس و نیروی های امنیتی وارد ماجرا شدند. مردم بدون خشونت اعتراض و تظاهرات کردند. همه دنیا شاهد این اتفاق بود.

پیکه در نشست خبری گریه کرد!

پیکه راجع به اختلاف در میان کادر فنی و بازیکنان جهت انجام بازی برابر لاس پالماس اظهار کرد: مخالف و موافق وجود داشت ولی ما در لالیگا جهت کسب امتیاز بازی می کنیم و لاس پالماس می خواست بازی کند. نمی توانستیم به میدان نرویم. کلوب تصمیم گرفت بازی کنیم. نظر من اهمیت کمی داشت. من نیز مانند دیگر اعضا نظر خودم را بیان کردم. ما یک کلوب هستیم.

مدافع اسپانیایی در مورد استقلال کاتالونیا گفت: امروز در همه پرسی شرکت کردم و رای دادم. در دوران فرانکو نتوانستیم از حقمان دفاع کنیم. من یک کاتالانی هستم و به مردم افتخار می کنم. آن ها مانند هفت سال گذشته واکنش‌ها درستی از خود نشان دادند. هیچ خشونتی وجود نداشت ولی پلیس به بارسلونا آمد و به نحوی که می خواست واکنش‌ها کرد.

مدافع بارسلونا در نشست خبری بعد از پرسش راجع به رفراندام و واکنش‌ها پلیس اسپانیا با مردم کاتالونیا گریست.

پیکه نسبت به حضور در تیم ملی تصویر العمل نشان داد و گفت: می دانم در اسپانیا مردمی هستند که رای دادنم را کار ناپسندی می دانند و به دموکراسی باور دارند. اگر من به این عنوان باور نداشتم پای صندوق های رای نمی رفتم. با این حال اگر سرمربی یا فردی از فدراسیون من را یک مسئله می داند اطلاع دهد تا من تیم ملی را پیش از سال 2018 ترک کنم.

او افزود: در کشوری زندگی می کنیم که از رسانه هایش جهت دروغگویی بهره می برد چون سال هاست که می گویند معترضان تعدادشان کم است ولی این گونه نیست. این باور را به وجود آورده اند که کاتالانی ها افراد بدی هستند ولی اینگونه نیست. ما تنها می خواهیم رای بدهیم. حضور در تیم ملی و بازی جهت آن به این قضیه مربوط نیست. باید جهت تیم ملی با تمام وجود بازی کرد. خیلی از بازیکنان به ملیت این کشور در آمده اند ولی مانند دیگر بازیکنان به تیم ملی احساس ندارند. باید جهت تیم ملی بازی و جهت پیروزی تلاش کرد.

مدافع بارسلونا در آخر اظهار کرد: فکر می کردم پلیس تلاش خواهد کرد با آرامش مانع از برگزاری انتخابات شود. همه شاهد اوضاع امروز کاتالونیا بودند. همه چیز بدتر از قبل شده است هست. این یکی از بدترین تصمیمات در 50 سال اخیر بود. باعث شدند جدایی بیشتری میان کاتالونیا و اسپانیا به وجود آید. رییس جمهور این کشور در حالی جهانگردی می کند که زبان انگلیسی نمی داند. این عنوان نشانگر سطح اوست.

پیکه در نشست خبری گریه کرد!

واژه های کلیدی: پالماس | اسپانیا | اسپانیا | بازیکنان | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz