ساعت سانسور سرگرمی کارتون سرگرمی بیا تو بخندیم

ساعت: سانسور سرگرمی کارتون سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز وب‌گردی مزیت های استخدام یک مشاور کسب و کار

هر شراکتی در زمینه کسب و کار سختى ها و آسانى ها های خودش را دارد ولی گاهی اوقات باید فرد بی طرفی مسیر پیش رو را جهت شما روشن کند.

مزیت های استخدام یک مشاور کسب و کار

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت، هر شراکتی در زمینه کسب و کار سختى ها و آسانى ها های خودش را دارد ولی گاهی اوقات باید فرد بی طرفی مسیر پیش رو را جهت شما روشن کند. داشتن یک مشاور کسب و کار جهت بسیاری از مالکان کسب و کار دقیقا همین حالت را دارد. به همین خاطر ما با ده کارآفرین حاضر در انجمن کارآفرینان جوان پرسش زیر را مطرح کرده و پاسخ های ارزش را جهت تان در قالب یک مقاله گردآوری کرده ایم:
سوال: بااهمیت ترین مزیتی که با استخدام یک مشاور کسب و کار نصیب من و شریک تجاری ام می شود چیست؟

عبارات مهم : استخدام – موفقیت

1. مشاور کسب و کار اطمینان حاصل می کند که در مسیر درستی قدم بر می دارید.
ممکن است با سرعت خوبی کسب و کارتان را پیش می برید ولی مشاور کسب و کار اطمینان پیدا می کند که آیا در مسیر درستی قرار دارید یا خیر. حتی کوچک ترین تغییری در قطب نمای کسب و کارتان می تواند در دراز مدت تفاوت زیادی در نتیجه کاری تان ایجاد کند.
2. مشاور کسب و کار، فرد بی طرفی است.
مشاوران کسب و کار دارایی ارزشمندی جهت شرکای تجاری به شمار می آیند. لیکن آنها اشخاص ثالث و بی طرفی هستند که می توانند در فرو نشاندن اختلافات به شما کمک کنند. همچنین بعضی از این مشاوران عالی می توانند به خوبی سبک های ارتباطی گوناگون و نقاط ضعف و قدرت مدیران را شناسایی کرده و به آنها در ارتباطی بهتر با یکدیگر کمک کنند.
3. آنها چیزهای زیادی در مورد خودتان به شما می آموزند.
ما به عنوان یک انسان می توانیم هر چیزی را به خودمان تلقین کنیم. یک مشاور کسب و کار خوب به شما کمک می کند تا تمام باورهای اشتباهی را که در مورد خودتان دارید کنار بگذارید و خود را بهتر بشناسید. این باورها مشمول بر نقاط ضعف و قدرت تان و همچنین نحوه تعامل با دیگر اعضای تیم تان می شود. من واقعا از نظرات صادقانه مشاوران کسب و کارم بهره مند شده است ام.
4. آنها دیدگاهی عقلانی به شما ارائه می کنند.
همه ما از لحاظ احساسی به ایده ها و کارمان وابستگی داریم. معمولا این موضوع، عنوان خوبی است که به ما انگیزه می بخشد. ولی اگر خیلی به این ایده ها و کارها وابستگی پیدا کنیم، دیگر به مشکل خواهیم توانست تصمیمات درستی بگیریم. یک مشاور کسب و کار می تواند در مورد دغدغه های روزانه و احساسی کسب و کار، توصیه های بی غرض و پخته ای جهت شما داشته باشد. مجبور نیستید که آن توصیه ها را هر لحظه به کار بگیرید ولی حداقل ذهنیت درستی در مورد پرسشها تان پیدا خواهید کرد.

5. آنها قبلا در موقعیتی شبیه موقعیت شما بوده اند.
زمانی که می خواهید مشاور کسب و کاری را استخدام کنید، مطمئن شوید که او تجربه بیشتری نسبت به خودتان در زمینه مورد نیازتان دارد. به عنوان مثال، اگر با بخش فروش کسب و کارتان مسئله دارید، مشاوری را استخدام نکنید که حیطه کاری اش بخش عملکرد فرآیندهاست. اگر مشاور خوبی داشته باشید، می توانید از تجربیات خوب او استفاده کنید تا غلط های گذشته او را تکرار نکرده و مسیر کوتاه تری جهت کسب موفقیت پیش روی خود داشته باشید.

6. مشاور کسب و کار، نقاط ضعف و قدرت تان را به شما می نمایاند.
یک مشاور کسب و کار خیلی صریح و براق نکات و مشکلاتی را که شما یا شریک تجاری تان با آن درگیر هستید بازگو می کند. به این ترتیب شما نظرات صادقانه ای در مورد توانایی های یکدیگر به دست می آورید و متوجه می شوید که هر کدام تان باید کدام بخش از کسب و کار را در دست بگیرید.
7. مشاور کسب و کار به شما اعتماد به نفس می بخشد.
بیشتر مردم تا زمانی که شخص با تجربه ای آنها را از محدوده آسایش ارزش بیرون نکشد، نمی دانند که چه توانایی هایی دارند. یک مشاور کسب و کار خوب می تواند علاوه بر راهنمایی ها و پشتیبانی در طول مسیر، اعتماد به نفس مورد نیازتان را به شما ببخشد تا اهداف بلندپروازانه تری داشته باشید.
8. مشاور کسب و کار تمرکزش را روی پرسشها کاری شما می گذارد.
سرمایه گذاران، شرکا و کارمندان تان می خواهند که شما به موفقیت برسید ولی اهداف و پرسشها خاص خودشان را دارند و به شما فشار می آورند تا موفق شوید و موفقیت آنها را نیز تضمین کنید ولی یک مشاور کسب و کار، شما را به عنوان یک مراجعه کننده می بیند و عالی ترین ها را جهت تان می خواهد. توصیه های پر تجربه آنها و نظر هایشان در جهت نیازهای شخصی شماست نه کس دیگر.
9. مشاور کسب و کار به شما کمک می کند تا اهداف بلندمدت خود را در نظر بگیرید.
بزرگ ترین مزیت داشتن یک مشاور کسب و کار، مشاوره و راهنمایی های مداوم است که به شما اجازه می دهد از پرسشها و دغدغه های روزانه دور شوید و به اهداف بلندمدت خود بیندیشید. کار کردن با مشاور کسب و کار، چشم های تان را باز می کند و به شما اجازه می دهد تا تمرکز و انرژی خود را روی مسائلی بگذارید که بیشترین سود را جهت تان دارند.


10. مشاور کسب و کار شما را مسئولیت پذیر نگه می دارد.
زمانی که با یک مشاور کار می کنم، مجبور می شوم با چیزهایی روبرو شوم که ازشان می ترسم. به عنوان مثال مشاور کسب و کارم مرا مجبور کرد تا با بعضی کارمندان که مدت ها بود با آنها مسئله داشتم، گفتگویی جدی داشته باشم. او مسئولیت پذیری مرا دو چندان می کند و اگر دستورالعمل های او را دنبال نکنم، عذاب وجدان می گیرم.
منبع:برترینها
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: استخدام | موفقیت | مشاوره | مشاور کسب وکار | مالکان کسب | قطب نمای | مشاروان | مدیران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz